| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Vreau sa-mi iau un telefon de vreo 1500 lei si nu stiu ce sa-mi iau. Cineva mi-a recomandat un Samsung galaxy a52 dar stiu ca in timp au bug uri si nu stiu ce sa fac. Nu-l vreau pentru gaming, ci pentru camera mai mult si baterie

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu te apuca sa arunci cu bani in Samsung, chiar nu are absolut nici un sens. Uite aici un A52 alaturi de doua telefoane care chiar isi merita banii - https://www.pcgarage.ro/compara/2110550,2160346,2180106
Eu unul as merge pe X3 Pro fara a sta pe ginduri. P.S. Daca vrei poze cum trebuie, in special pe timp de noapte, indiferent ca iei Samsung, Sony, sau Xiaomi, Google Cam face treaba mult mai bine decat aplicatia lui in cel putin jumatate din cazuri. Eu am Mi 10T Pro si tot ma ajuta foarte mult Google Cam in unele cazuri.

5 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Alege Samsung a72 costa 1640 de lei.

| Mirel4412 a răspuns:

Din experienta mea, telefoanele de la Samsung sub 2000 lei sunt destul de slabe: calitate/software.
Iti recomand mai bine ceva de la xiaomi sau oneplus, ori daca te descurci mai bine la "tehnologie" unul de Huawei, la 1500 lei e peste toate telefoanele mid-range

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dețin eu a71 și face poze frumoase atât ziua cât și noaptea.

| ANONIMU3O02 a răspuns:

Iti recomand un iphone 8+, sau un iphone x la mana a doua, cu toate ca nu tine bateria foarte mult, sunt foarte bune, sau un s10 plus sh, dar daca vrei nou, eu as alege a72