| CL0UD a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon: Samsung galaxy s4, dar nu stiu daca sa cumpar Samsung galaxy s4 mini sau nu. Voi cum ma sfatuiti? Credeti ca cel care nu este mini e prea mare? Va rog ajutati-ma. Multumesc anticipat.winking

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Daca esti fata, crede-ma ca nu impresionezi pe nimeni cu un telefonul cat tot bratul tau, pur si simplu nu va sta frumos cu astfel te telefoane, daca vrei un telefon performant i-ati un Sony Xperia Z1 Compact sau un Iphone 4S sau 5C sau 5S daca te lasa bugetul(cu acestea le sta bine la fete, mici si frumoase)

5 răspunsuri:
| Memo97 a răspuns:

" ascultal pe Alex "... s4 mine pentru ca esti fata si nu vrei un telefon mare, dar nu iti lua Sony, Allview, Motorola si toate prostiile

| RebecCa11 a răspuns:

Aceeasi situatie am avut-o si eu intre S3 sau S3 mini, am ales mini deoarece este mai "finut" nu este atat de badaran, sunt foarte mici diferentele intre ele. Eu pot sa zic ca sunt multumita de S3 mini, isi face datoria foarte bine chiar daca e mini, si plus ca nu este atat de costisitor nici la bani. Acum e alegerea ta kiss

| AmD a răspuns:

Dupa parerea mea, S4 este mult prea mare si nu atat de finut pentru fete\femei. Eu am ales un S3 mini fiind mai avanatajos ca marime, iar sistemul si restul fiind la fel cu cel mare.
Cel mare da impresia de CARAMIDA (era doar o GLUMA) laughing.
Dupa parerea mea, un S4 mini este MULT mai dragut si finut si micut in comparatie cu S4.
Sper ca te-am ajutat. happy♥☺☺

| DenimM a răspuns:

Eu mi-am cumparat acum o saptamana galaxy s3 si sunt foarte multumit de el. Are o camera foarte buna, se vede clar clar, e foarte frumos, finut...eu te-as sfatui sa-ti iei S3> Parerea mea!