| muziclive a întrebat:

Vreau să-mi iau un telefon Samsung. Puteți să-mi recomandați unul cu o cameră bună? Ahh, și dacă ar avea si memoria mare, dar asta este o excepție. Vă mulțumesc!
Fundă

13 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Samsung A51. Eu am A50 ca atunci nu apruse A51. Sunt multumit de el. Sotia mea si nora mea au Huawei. Nu merita.

| gelu1970 a răspuns:

Oppo Reno
Xiaomi mi 9T
Samsung A51
Oppo Reno are cele mai bune rezultate la bugetul tău.
Samsung e ultima mea opțiune. De aceea e ultimul in listă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A10
Samsung Galaxy A20
Samsung Galaxy A51
Samsung Galaxy A70

| Bruno92 a răspuns:

Samsung a51

| Bruno92 a răspuns:

Și Samsung s8 e bun, e mai bun decât a51. vorbim de un flagship totuși

https://youtu.be/aNAt_P1jfJk

Și eu tot s8 o sa îmi iau

| JicaContra a răspuns (pentru Bruno92):

S20 ultra, cea mai buna camera EVAH
prea scump, atunci numai Aquaboy ti-a dat un raspuns bun, toate celelalte sunt gresite RAU
si el nu a spus exact de ce, dar hai sa iti spun eu
ai vrut camera, ei bine toate alea ieftine NU au OIS
in schimb S8 are:
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3

ce inseamna OIS, pe scurt inseamna ca poti face poze clare la lumina MULT mai putina

eu personal NU mi-as lua un telefon cu, camera fara OIS

| Bruno92 a răspuns (pentru JicaContra):

S20 ultra da, the Best! Da nu cred că și-l poate permite. S8 rămâne cea mai buna varianta. Și arată și demențial de frumos ca design + că display-ul e fantastic mult peste full HD. alea cu a toate au maxim full HD. Poate să își cumpere și google pixel 2 daca nu sta bine cu banii, am văzut că e undeva la 700 de lei și arata ca nou. Marginile îl cam strica altfel ar fi un tel super cool la banii ăștia

| muziclive explică (pentru JicaContra):

Mulțumeeesc mult!

| muziclive explică (pentru Bruno92):

Păi am un buget de 1500 ron.Caut si astept să văd ce oferte găsesc. Mulțumeeesc mult!

| Bruno92 a răspuns (pentru muziclive):

Daca nu vrei s8 i-ați nou nout, Xiaomi redmi note 9 pro sau Samsung a71 îl găsești pe olx sigilat la 1500 cu garanție.

| Bruno92 a răspuns (pentru Bruno92):

Samsung a71 e cea mai buna alegere e un tel super

| JicaContra a răspuns (pentru muziclive):

Cu placere!

| MadalinVoicu98 a răspuns:

Buna depinde si ce buget ai, bune sunt si a51 si s10 si s20! Dar daca ai buget mare mergi pe s20 filmeaza 8k cea mai buna calitate la camera