| kiniudoe a întrebat:

Vreau sa-mi iau Vodafone smart 4 mini si vreau sa aud pareri despre acest telefon. Din cate am auzit este destul de bun.
As vrea sa stiu daca merge jocul asphalt 8 sau alte jocuri ceva de genu. As dori raspunsuri cat mai multe si mai ample.
Dau funda! happy

1 răspuns:
| georgianamihaela18 a răspuns:

Nu! nu-ti lua un astfel de telefon! il am eu si e ..varza,m-am "pricopsit" cu el...si nu prea am cum sa-mi iau altul acum.Hai sa-ti enumar dezavantajele/defectele:nu tine bateria mai mult de 2 zile (daca nu te joci,sau nu vorbesti la telefon),in cazul in care se intampla cele mentionate,nici macar o zi, merge greu, abia treci dintr-o aplicatie in alta chiar daca ai antivirus, nu se gasesc folii pentru el, nu merg cine stie ce jocuri, trebuie repornit o data la cateva zile..mai sunt, dar nu mi le amintesc