| skrillex79 a întrebat:

Vreau sa schimb butoanele, ecranul si spatele telefonului meu.Intrebarea mea este cat m-ar costa si are vreo problema sau costa mai mult daca merge si touch screem si pe butoane.Multumesc anticipat si fundita raspunsului care ma ajuta cel mai mult.

3 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Pai trebuie sa ne zici ce telefon ai ca sa iti zicem cam la ce pret te-ar duce. In orce caz, inteleg ga ai probabil un Samsung Galaxy... Butoanele senzitive nu poti sa le schimbi, pentru ca sunt pe acelasi touchscreen ca si ecranul, ceea ce inseamna ca schimbi complet, cu toate ca nu inteleg de ce ai vrea sa le schimbi.

| skrillex79 explică (pentru iamSeBy):

Da am un telefon Samsung Galaxy happy acum poti sa imi zici cam cat m-ar costa? P.S. vreau sa ii schimb totul pentru ca nu imi place culoarea lui.

| iamSeBy a răspuns (pentru skrillex79):

De care Galaxy, pentru ca daca ai unul low price gen Mini sau Gio sau ce mai sunt, nu te duce asa mult, pentru ca touche-ul e vreo 50 de lei, si spatele tot cam la fel, pe cand daca ai unul mai performant, gen SII, te duce la vreo 700 dr lei doar touche-ul pentru ca e impreuna cu displey, nu sunt separate ca la cele de mai sus, iar spatele tot asa vreo 50-100 de lei.