| alexgalatzi a întrebat:

Buna,TPU! Vreau sa strang bani pana la vara, pentru un telefon Samsung Galaxy S4.M-am gandit ca pot strange de craciun si in timpul scolii(banii de transport si cei de pachet), economisind 3 sau 5 lei pe zi, dar nu cred ca imi ajung banii pentru un Galaxy S4. sad. Ce alte modalitati mai stiti prin care pot strange bani?

2 răspunsuri:
| IustinDiac a răspuns:

Pana aduni tu banii acel telefon va fi uzat moral si nu il vei mai dori. Solutia este sa nu economisesti nici un leu ci doar sa castigi mai mult decat poti consuma caz in care se vor strange in jurul tau si vreo 3 parazite.

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Simplu il iei la abonament ...si platesti abonamentul in fiecare luna din alocatie sau ti`l platesc parintii :3 smug