| AlexandraTeUraste a întrebat:

Vreau sa va intreb daca pot sa imi pun sistem de operare pe Samsung star 3. Vreau un raspuns bun,nu : Nu stiu, du-te la..." Vreau raspunsul direct..Multumesc!

3 răspunsuri:
| xxx8 a răspuns:

Nu din pacate nu poti face asta ttelefonul care il ai ttu are sisttem propriu de operare deci nu se poatte

| aly300 a răspuns:

Toate telefoanele au un sistem de operare ca daca nu nu l-ai putea sa il aprinzi si nu poti sa il schimbi

| AlexandraTeUraste explică:

Multumesc pentru raspunsuri.Dar totusi ceva tare la Samsung star 3? adica o aplicatie daca stie cineva pentru el.
Imi doresc mult! Va rog!