| Coman_Andrei_1980 a întrebat:

Buna TPU vreau sa va intreb de ce nu mai merg castile de la telefon bine adica cand bag mufa nu detecteaza castile daca misc putin le detecteaza si daca fac o miscare brusca iar nu le detecteaza puteti sa ma ajutati.
P.S eu cred ca este din cauza telefonului.

3 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

De fapt căștile sunt de vina, undeva nu mai face atingere bine firele, de obicei e lângă mufă, deci ia-ți altele, nu mai ai ce face cu astea.

| ICV a răspuns:

Ai dreptate, e o problema cu portul jack dar se poate remedia happy

| Coman_Andrei_1980 explică (pentru PяInCєSs):

Nu cred ca sunt de la casti pentru ca am mai probat 2 perechi si face la fel.