| dany179 a întrebat:

Vreau saimi iau o folie de protectie(tempered glass) pt telefonul meu http://www.ilexgsm.ro/......--Blister/
foliie de protectie de la x one sunt bune de ceva, sau imi recomandati altceva? Pe linga folii vreau sa argumentati dc ar fi mai buna folia recomandata de voi fata de cea propusa de mn! Dau funda celui care imi explica mai detaliat!

1 răspuns:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Folia propusa de tine este una foarte buna deoarece este una rezistenta, nu este plastic din acela ieftin care se zgarie si el si ecranul. Funda?