| fashiongirl14 a întrebat:

TPU! vreau si eu o parere de la cei care detin sau au detalii suficiente despre un telefon, si anume ALLVIEW A4 YOU, dual sim. ce credeti aceste telefoane, Allview sunt bune, mai ales cel specificat? ma puteti ajuta cu o parere va rog?

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

Sunt bune am Allview a4 duo si merge perfect.

| fashiongirl14 explică (pentru notefree):

Daca tot il ai, as vrea sa te mai intreb cate ceva... daca nu deranjez. ca dimensiuni este ok?

4 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Ca dimensiuni ok daca ai degete groasa s-ar putea sa deranjeze dar in rest este perfect.

| fashiongirl14 explică (pentru notefree):

Am gasit la comentarii pe un site ca se incalzeste foarte repede, fapt care pune un semn de intrebare. si apropo, am degetele subtiri laughing

| notefree a răspuns:

Al meu Allview nu se incinge exista probabilitatea find o generatie noua de a4, daca tot iti iei telefon mai ia-ti de black friday poate iei ceva mai bun de bani lui.