| AlexAL275 a întrebat:

Xiaomi Mi Note 10 sau Samsung S10?

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ca o persoana care a avut numai Samsung S, pot sa zic ca sunt ale naiba de bune telefoanele. Daca ai o husa buna dai cu S.ul si dupa câini si nu are nimic.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Eu zic s10, are specificatii mai bune la acelasi pret.

| Andresso a răspuns:

Am detinut in trecut un s9, baterie slaba, calitate buna insa la foto si celelalte. Acum detin mi note 10 si e super telefonul, merita toti banii.
Bateria tine foarte mult fata de vechiul s9, incarcarea rapida si ea, pozele sunt net superioare dpdv calitativ, sunetul atunci cand asculti muzica e genial.
Iti recomand cu mare drag xiaomi, acum e alegerea ta, totusi...