| alex10Gtgta a întrebat:

Buna tup de ce nu-mi mai merge reteaua la telefonul meu Numele telefonului este Samsung kore 3
am nevoie de ajutor
Ca nu mai pot suna pe nimeni si nu stiu de ce

4 răspunsuri:
| lovelyalexa a răspuns:

Trebuie sa vezi daca nu ai postat telefonul pe "avion"... daca tel este pe acel simbol nimeni nu te poate suna sau tu sa suni pe cineva happy

| Deliiiia a răspuns:

Inchide telefonul, lasa-l un timp si deschide-l din nou. Eventual verifica daca iti recunoste cartela sim.

| darrio2007 a răspuns:

Poate ti s-a ars cartela sim.Am patit-o si eu.Ti-o schimba gratuit la un magazin din reteaua in care esti. Fara sa pierzi contactele de pe ea.

| alex10Gtgta explică (pentru Deliiiia):

Nu nu il am pe avion am verificato si eu big grin