| Piti1234 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor...Am un l7 si de cateva zile nu imi merge netul decat daca folosesc wi-fi,eu am si cartela frog,deci net nelimitat, ....care de altfel nu merge. Apare mereu o eroare de tipul : Error 403 forbidden. From RFC 2060 Hypertext Transfer Protocol--HTTP/1.1: 10.4.4 403 forbidden
Cum pot sa o rezolv? am dat resetare generala, am sters cookie-uri si cache-uri si nimic. va rog ajutorpuppy dog eyes dau funda

1 răspuns:
| baero a răspuns:

Trebuie sa iti faci iar setarile la INTERNET