| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o intrebare : Cum aflii ca ai cost suplimentar? te anunta ei sau cum? Eu mi-am cumparat o cartela cu numar de la cosmote, dinaceea : " Cartela cosmote cu cea mai buna extraoptiune vibe " sau nu stiu cum ii zice, am incarcat cu 5 euro frumos si acolo nu stiu scria ceva ca am 1000 minute si sms in retea si 180 min in alte retele. Dupa ce am reincarcat, am primit un mesaj de la cosmote ca mi s-a activat automat extraoptiunea Xplore..., am vorbit putin pe tel si am dat as vad cate minute mai am in retea si am vazut ca mai am 3871 :O. Acum mi-e frica sa nu am cost suplimentar, pentru ca as vrea sa vorbesc mai mult de 300 de minute... P.S asta fac de aproape 5 luni si nu stiu daca am cost suplimentar pentru ca imi reincarca maicamea cartela la real cu 5 euro in fieare luna si nu a zis nimic de cost suplimentar, dar nu am prea vorbit pana acum si nu stiu ce e cu alea 4000 minute si SMS :O sad. Help plz sad nu prea le am cu din astea

1 răspuns:
| justmisterious a răspuns:

Pe cartela nu ai cum sa faci cost suplimentar, doar daca esti pe abonament