| Madut a întrebat:

Buna tuturor am si eu o problema, cineva mi-a facut un cont de facebook cu numarul meu de telefon si nu pot sa aflu pagina de facebook...in decursu a o saptamana am fost sunata de diferite persoane cautand-o pe Cristina Ciobanasu ( Lala Band) am primit un mesaj de pe telefon de la ceei de pe facebook cu un nr de cont... dar nu aflu pagina.
Pur si simplu am nevoie de o rezolvare/ un sfat... totii copii innebuniti de Cristina ma suna si eu le spun ca nu am nici-o legatura. Help. Multumesc! pupicii

3 răspunsuri:
| oldbluegrumpyman a răspuns:

Ca sa nu iti dai numarul de telefon altora, incerca sa il cauti TU pe google. Scrie pur si simplu numarul de telefon si da-i cautare. Este posibil sa iti apara ceva. Mici sanse, dar...

| TheFoxx a răspuns:

La mesajul primit de la cei de pe facebook acceseaza link-ul de pe telefon, daca nu incearca sa intri scriind la email numarul tau de telefon si undeva scrie "ai uitat parola" da click si schimb-o iti va trimite un cod pe telefon il scrii si apoi daca vrei sa pastrezi pagina dai ca numarul de telefon sa-l vezi doar tu. Sper ca te-am ajutat.

| Madut explică (pentru oldbluegrumpyman):

Am incercat dar n-am primit nici-un rezultat.