| Michiii a întrebat:

Buna tuturor.
Am un Samsung Galaxy Core Plus si nu are LED-ul in telefon ca la S3. Am nevoie de aplicatia din Magazin Play. Cineva stie cum se numeste?
Multumesc anticipat. :*

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Te referi la lanterna? Aceasta poate fi accesata prin intemediul unui widget care poate fi gasit in meniu, nu e nevoie de Play Store aici.

| GRASUALEX19 a răspuns:

Ce aplicatie? Cam ce facea aplicatia acea la S3? Detaliaza

| Michiii explică (pentru GRASUALEX19):

Langa camera foto interna are doua luminite care trebuiesc activate. La s3 se numeste "LED" si e deja in setari dar pentru telefonul meu e nevoie de o aplicatie din Magazin Play. Luminitele alea se aprind la mesaje, atunci cand telefonul se descarca sau primesti notificari. Intelegi?

| GRASUALEX19 a răspuns:

Poate nu ai si ce vezi tu acolo sunt senzori de aproximatie