| WhatHappen a întrebat:

Am un Sony M2 l-am scăpat in apa. L-am pus la încărcat îmi apare (bulele de apa), întrebarea mea este : cam cât m-ar costa sa i-l fac?

2 răspunsuri:
| LucianR a răspuns:

Prietene eu zic să scoți bateria din el si pune-l intr-un bol cu orez. Ai grijă să fie "ingropat" bine si lasa-l asa peste noapte. Daca nu functionează il duci la reparat, dar e foarte probabil sa mearga. Spun din experienta. Numai bine!

| DAnc3 a răspuns (pentru LucianR):

Telefonul e unibody deci nu poate scoate bateriawinking Totusi poate incerca.