| Innovation a întrebat:

Am un telefon Samsung Corby care incerc sa il conectez la calculator printr-un cablu USB, dar nu merge.Deci eu Conectez totul cum trebuie dar nu imi apare nimic pe calculator, dar pe telefon imi apare sus o iconita cu un calculator.Ce sa fac sa mearga? Va rog raspuns urgent!

4 răspunsuri:
| RoccoSuasito a răspuns:

Buna. Ai instalat pe calculator programul Samsung New PC Studio? Eu am un telefon Samsung GT-S5230 care e aparut odata cu Samsung Corby deci cred ca au meniurile similare. Intra in meniu-> setari-> setari telefon-> conexiuni pc. Si alegi de acolo modul in care vrei sa te conectezi. Daca e bifat "PC studio Samsung" trebuie sa ai instalat pe calculator Samsung New PC Studio. Poti sa il descarci de aici: http://samsung-new-pc-studio.en.softonic.com/ dar il ai si pe cd-ul de la telefon.

| Andrei_Iascu_1998 a răspuns:

Uita te la setari la confidentialitate parca sau nu stiu cum e meniul la setari la corbe mna

| Alaska797 a răspuns:

Buna, Intri la setari - setari telefon-conexiuni pc -aplicatie redare media sau stocare in masa. Funda

| Alaska797 a răspuns:

Buna, Intri la setari - setari telefon-conexiuni pc -aplicatie redare media sau stocare in masa. Funda.