| vreausafiecaminesaudeloc a întrebat:

Bună tuturor! As vrea să vă întreb dacă știți un magazin sau un paypoint in București unde aș putea plăti factura de la abonamentul de telefon rcs & rds cu codul client și cu codul facturii? Prin ce zone ar fi astfel de locuri?

2 răspunsuri:
| BoOoMbOnik a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista paypoint unde sa poti plati rds. Cel putin pana acum nu am vazut si folosesc destul de des paypoint-ul.

| popioana a răspuns:

Salut! Se poate plati, eu doar cu cod de client ma duc, nici nu mai iau factura... daca nu stii ceva pe langa tine, vezi aici: http://ro-ro.paypoint.com/localizare-comerciant