| Methadona a întrebat:

Buna tuturor... as vrea si eu sa aflu de unde pot sa iau jocuri intregi nu demouri. pentru telefonul Vodafone Smart Chat...

va rog sa lasati linkuri de unde pot sa iau jocuri pentru telefonul Vodafone Smart Chat... cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU sunt jocuri/aplicaţii special pentru acest model, deci ar TREBUI să fie compatibil cu celelalte jocuri pentru android.

Eventual să încerci și :
http://www.umnet.com/mobile-games/0-6431-0-Android_games-0

6 răspunsuri:
| Methadona explică (pentru bursuc001):

Nici unu dintre ele nu este bun pentru telefonul care il am eu...

| bursuc001 a răspuns (pentru Methadona):

Ghinion : dacă NU dai model complet/serie/număr şi cine vrea să te ajute NU poate decât să "ghicească"...

| Methadona explică (pentru bursuc001):

Vodafone Smart Chat ZTE P752D modelu cu tastatura querti si android

| Methadona explică (pentru bursuc001):

Multumesc de ajutor, aceste aplicatii imi functioneaza

| bursuc001 a răspuns (pentru Methadona):

Cu plăcere!

Mersi şi eu pentru fundiţă.

| bursuc001 a răspuns (pentru Methadona):

NU sunt jocuri/aplicaţii special pentru acest model, deci ar TREBUI să fie compatibil cu celelalte jocuri pentru android.

Eventual să încerci și :
http://www.umnet.com/mobile-games/0-6431-0-Android_games-0