| RusescuO a întrebat:

Buna tuturor, cam cu cat credeti ca se va ieftini S4 in 2-3 luni? tongue Multumesc~!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Cu o suma nesemnificativa, au trecut promotile de black friday sau alte evenimente foarte importante, s-ar putea de pasti sa mai prinzi ceva oferte bune.

10 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

2-3 luni cam slabe sanse sa se ieftineasca, asteapta un pinkfriday sau mai multe luni pentru reduceri...

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se va ieftini. Nu are niciun motiv, cand se lanseaza un nou model concurent atunci

| Anonimaa27 a răspuns:

Ar cam trebui sa mai astepti cateva luni, deoarece nu prea ai sanse. De cele mai multe ori se ieftinesc de sarbatori, sau de zile gen Black Fridaywinking

| Sn4k3 a răspuns:

Nu o sa ieftineasca. asteapta black friday atunci se va ieftini.

| piratuu a răspuns:

Mai bine asteapta Black Friday ca atunci o sa se ieftineasca...

| RusescuO explică (pentru suntserios):

Am inteles ca in primavara asa apare S6, atuci s-ar ieftini?

| RusescuO explică (pentru RaduTN):

Uite pana alaltaieri tekefonul costa 1599, pe un site, ieri 1469, iar azi 1499 lei.Cred ca atat ramane, dar l-au ieftinit 100 lei! Poate dupa ce apare S6 mai scade pretul happy Nu?

| RaduTN a răspuns (pentru RusescuO):

S-ar putea, logic ar fi sa-l ieftineasca.

Ti-am zis, veci ce oferte prinzi de pasti, poate gasesti o oferat de 15-20%, ar fi perfect.

Bafta la reduceri!

| RusescuO explică (pentru RaduTN):

Mersi big grin

| RaduTN a răspuns (pentru RusescuO):

Cu placere!