| Ninz a întrebat:

Buna tuturor. De care minute am nevoie ca sa pot suna in germania..de exemplu eu am asa : 75 minute nationale si internationale sua,canada,si fix ue, dar nu pot suna. am avut 5 sms internationale si acelea au mers trimise. dar minutele? de care am nevoie, sau doar cu credit se poate?

Răspuns Câştigător
| perladunarii a răspuns:

Poti suna cu credit dar cred ca e scump minutul! Cu minutele internatonale pe care le ai poti suna pe fix in Germania!

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Minutele pe care le ai tu sunt în reţele fixe!

Deci, NU vei putea suna pe mobil Germania decât dacă ai credit!

Toate cele bune.