| Hemera a întrebat:

E o urgenta!
Problema mea e urmatoarea: Am un s3 mini caruia i-am facut azi toate actualizarile disponibile si mai instalat ceva. Treaba e ca de un timp cand trec de pe o pagina pe alta imi spune "page 1 of 3","page 2 of 2", etc... cate pagini am in meniu. Lucru care se intampla numai daca este pornit volumul media.Nu am mai patit asa ceva pana acum.Ce sa fac sa opresc "evidenta" asta?
FUNDA!

5 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Poate trebuie dezactivat DRIVING MODE sau TALKBACK https://bombshelltech.wordpress.com/......nt-page-1/
poate e ceva ca aici http://forums.androidcentral.com/......t-rid.html

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Sau:
JUST UNINSTALL TEXT-TO SPEECH! than you will still have the voice... but wait for the phone to instal text to speech again and... it is GONE! The new installation of Text to speech brings new settings i guess :-)

| halogen001 a răspuns (pentru halogen001):

Mai e si o aplicatie NoLED
Someone said: For me, i had app "NoLed" on
In Accessibility-> I had to switch it Off. No sound
anymore

| Deliiiia a răspuns:

Probabil asta e inclusa in versiunea actualizata, daca nu gasesti o optiune de dezactivare la setari, nu prea ai ce sa faci.

| Hemera explică (pentru Deliiiia):

Nu am facut actualizare de soft, ci niste aplicatii.
Treaba e ca nu s-a intamplat imediat, ci dupa un timp.( cam o ora si jumatate).