| Stef29 a întrebat:

Ieri am taiat cartela mea sim crezand ca pot sa o fac microsim pentru un Samsung galaxy s3 dar nu a mers si ma gandeam ca daca ma duc la Orange in Bacau pot sa obtin o cartela microsim cu acelasi numar cu aceeasi extra optiune. Este posibil asa ceva? Fundita pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Sigur ca este posibil, daca primesti acelasi numar atunci vor ramine si aceleasi optiuni nu te ingrijora. Doar ca va trebui sa platesti pentru simCard si gata.

| Stef29 explică (pentru VladGH):

Am inteles ca o cartela de asta costa 7 euro

| VladGH a răspuns (pentru Stef29):

Costa ca cum ai cumpara una noua, daca nu vrei sa-ti perzi numarul, merita. Mai bine era daca te duceai cu cartela la centrul Orange si ei ti-o taiau pe marimea microsim. O sa te inveti minte happy

| Stef29 explică (pentru VladGH):

Ms mult pentru ajutor.