| bitihacy a întrebat:

Buna tuturor si la multi ani!

Am o mica problema cu telefonul Samsung Champ Duos e 2652w. Uneori nu il pot debloca " freeze screen", alteori, merge super. Touch-ul merge bine, doar ca nu vrea el sa se deblocheze cand vreau eu, iar atunci cand o face (dupa mai multe incercari), se intampla sa imi inghete jumatate de ecran ( sus, jos, stanga, dreapta - dupa cum prefera el). I-am facut un reset, i-am updatat fireware-ul, insa pana acum nu se arata nici o schimbare.Mai nou, mi-a venit ideea sa-i schimb softul. Problema e ca...nu stiu cum sad Daca ma puteti ajuta, cat mai detaliat, va multumesc!

1 răspuns:
| LikeNike a răspuns:

Nu stiu ca nu am avut acest tip de telefon dar am si eu telefon Huawei g6800 si mie imi face tot la fel cateodata merge greu touch-ul. Asta e o problema cu telefonul.