| Ioanaa10 a întrebat:

Bună tuturor! Telefonul meu Huawei P20 PRO are o problema cu camera frontala, respectiv cand vreau sa fac un selfie cu alte persoane in spate, ma focalizează doar pe mine si restul sunt blurati. Menționez ca setez mod Fotografie, nu Portret. Am încercat sa ii intru in setări, dar nu am avut ce sa schimb. Aveti vreun sfat?

1 răspuns:
| anymous a răspuns:

Încearcă să descarci o aplicatie de pe play store de poze si daca si pe aplicatie ti-se intampla asta insemna ca telefonul a păți ceva ( nu sunt 100% sigur eu doar am incercat sa ajut?).