| Corina_Stefania_1999 a întrebat:

Buna tuturor, va cer si eu ajutorul.
Am un telefon ZTE kis 3 si nu stiu ce are, cand incerc sa il deschid apare ZTE si dupa ramane blocat, stie cineva ce are? Va multumesc anticipat ♥♥

3 răspunsuri:
| Sixx_Andre_1996 a răspuns:

AMAZING! I Just got myself 3620 Free Riot Points for League of Legends at www.riotgenerator.com Check it out it really works!

| TsonPing a răspuns:

Bun, incerc sa te ajut! Stinge telefonul complet, scoate cardul si cartela din el! Trebuie sa o faci asculta-ma. Apasa butonul de Power (pornire) + Volume up (volum tare) deodată cand telefonul este stins! Pana iti apare o imaginea cu Android dupa mergi la Wipe Data/Factory Reset, intri in el si o sa apara o coloana cu: no, no, no si undeva mai jos Yes apasa pe yes asteapta pana te va duce înapoi ca la inceput si sus de tot ai Rebot! Uite un mic tutorial:
http://www.hardreset.info/devices/zte/zte-kis-3/

| Corina_Stefania_1999 explică:

Hei. Recunosc ca am încercat si ce ai zis tu și am fost și cu el la reparat dar nu merge nimic, au încercat să îi schimbe și soft-ul și să îi dea reboot dar degeaba crezi ca se mai poate face ceva sau e bun de aruncat?