| sefu01 a întrebat:

Bună,

Unde se găsesc sunarile de apel în telefon?
Mă refer la cele care vine telefonul din fabrică.

Răspuns Câştigător
| MihaiPavel21 a răspuns:

Nu ai cum să găsești soneriile originale(cele din fabrică) a telefonului tău în fișierele acestuia, doar soneriile care le descarci de pe internet poți să le găsești în memoria telefonului.

5 răspunsuri:
| brokxy a răspuns:

La setari telefon, intrati la setari si apoi acolo trebuie sa scrie setari apeluri, si tonuri de apel, acolo ar trebui sa fie dar depinde de tipul de telefon, Daca e pe engleza si mai modern telefonul la ringtones and sounds si acolo se schimba si apasa-ti pe ringtone. Acolo se afla cele din fabrica. Daca e pe romana 100% e la setari si,, sunete,, sau,, tonuri de apel,,

| sefu01 explică (pentru brokxy):

Mă refer în ce folder din telefon sunt.
Vreau să le copiez pe laptop.
Știu să schimb tonul de apel.

| Andreeush a răspuns:

Intri la setări și da-i la tonuri de apel.

| brokxy a răspuns (pentru sefu01):

In folderul sunete ar trebui sa fie

| brokxy a răspuns (pentru sefu01):

Unde e si muzica. Mie acolo imi sunt