| Al3xAndraa97 a întrebat:

Va rog ajutati-ma am un iPhone 4, am avut instalat pe el my talking tom eram la nivelul 56, azi i-am dat o restaurare la telefon si după am instalat iar jocul, m-a dat de la început si mi-a apărut acolo sa dau restore dar degeaba tot nu a mers crying(( ce pot sa fac sa mă dea de la nivelul la care eram! Va rog ajutati-mă crying( este a doua doară când am început jocul de la început nu vreau sa il i-au si a treia oară tot de la început crying( funda celui care m-a ajuta

Răspuns Câştigător
| umbra09 a răspuns:

La majoritatea jocurilor de acest gen poti sa iti faci un cont cu adresa de email doar asa poti salva datele.
Daca nu ai facut asta in zadar dai restore, restore poti sa dai daca stergi jocul si dupa il instalezi iarasi nu daca resetezi telefonul.

6 răspunsuri:
| Skynox a răspuns:

Bagă email-ul, te vă da din nou la level-ul tău.

| IT4help a răspuns:

Salut. Ei bine la restaurare la iphone 3 gs (al meu ) tot incepe de la inceput. Cred ca e la fel si al tau.
Si cum a zis si colegul meu, la app-uri de acest gen se fac conturi, de ex.- Pou
Iar daca nu mai veri sa il iei iar de la inceput nu ii mai da restaurare.
Solutia Problemei - Din pacate eu spun ca nu se poate remedia, prin urmare fi mai atenta alta data cu butoanele ACTUALIZARE si RESTAURARE.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Dzeko7 a răspuns:

Daca nu ti-ai facut cont de la inceput trebuie sa o iei de la inceput.Inregistreaza-te ca sa eviţi această situaţie pe viitor.

| Al3xAndraa97 explică:

Îmi puteți supune ai unde sa îmi fac cont?

| Al3xAndraa97 explică:

Cine îmi explica cum sa îmi fac cont sau sa m-a loghez ii dau funda. Deocamdată nu pot da funda pentru ca ati dat toți acelasi raspuns.

| Al3xAndraa97 explică:

Am înțeles la pou am cont dar la my talking tom chiar nu știu unde sa îmi fac cont