| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Va rog ajutati-ma. Telefonul meu Samsung A51 nu mai porneste. Tin apasat dar nimic. Cand il bag la incarcat apare doar semnul ala de charge, fulgerul ala si un cerc mare atat, nu palpaie, nimic. Aseara am adormit cu un clip de pe Youtube si a ajuns pe ceva live de 3 ore. A mai patit cineva? Va rog ajutati-ma...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă incărcătorul e bun (verifică-l) atunci bateria e gata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mergi cu el la service. Trebuie instalat alt software. Nimic mai mult. Dacă mergi într-un service autorizat Samsung, atunci service-ul este gratuit. În caz de alt service, atunci tu trebuie să plătești service. Însă mergând la alt service, altul în afara de service autorizat Samsung, atunci vei pierde garanția definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate e descărcat complet. Lasă-l să se încarce până la 100%.