| GeorgeR98 a întrebat:

Va rog daca ma puteti ajuta la o intrebare, am un telefon Nexus S si nu stiu ce are.Intr-o zi am stin telefonul sa vad ceva iar cand l-am pornit imi aparea doar gliseul ala ca sa intru in el, iar ecranul era tot negru dupa cateva mineute se stinge si porneste inapoi.Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Sal happy mergi sal verifici la un servis happy mai sigur decat sa te apuci sal desfaci happy aia iti vor spune cam ce e defect la el happy