| Dianuca_7245 a întrebat:

Va rog foarte mult sa ma ajutati.Astazi am bagat castile la Xpressu meu si nu se mai aude muzica.Este vina telefonului.Probabil ca e ceva de la setari, dar nu stiu ce sa fac.Va rog sa imi ziceti unde sa umblu ca sa se auda muzica la casti.Multumesc

1 răspuns:
| ramona420134 a răspuns:

Buna! Incearca Sa bagi castile intr-in alt telefon/ device cu mufa la fel. Asa poti Sa vezi daca iti mai merg castile sau e de vina telefonul. Eventual le poti baga si in pc si poti Da drumul la muzica si daca se aude, inseamna ca mobilul tau sa defectat si Nu mai face contact. Sper sa iti fie de folos.