| JanaBucov a întrebat:

va rog frumos imi recomandati si mie un telefon din enumeratia urmatoare: GoClever Quantum 4 Dual Sim, Prestigio MultiPhone 3400 Dual Sim, Allviev a5 Duo, Samsung Galaxy Young s6310, Allview a4 duo dual sim, HTC explorer, Nokia asa 501 dual sim, utok350d dual sim, Samsung s6500 Galaxy mini 2, Samsung s5660 Galaxy gio.Sau orice telefon de pe CEL.Ro cu touchscreen cu pretul intre 300 lei-400 lei

1 răspuns:
| Lucemferre a răspuns:

Iti recomand unul cu android ca e foarte usor de folosit. Allview sau galaxy mini 2 ar fi telefoanele mai bune. Asa cred eu.