| Cozma_Otty_1999 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi dati un cod de deblocare sau ceva pentru ca am un Nokia c2-01 cu IMEI 354593056787928.am pus cod de siguranta la el si cand am dat sa-l deblochez imi zice COD INCORECT! dati-mi va rog un sfat nu vreau ca sa imi resetez telefonul sau sa bag softtul pentru ca am ceva foarte important! Va rog sa ma ajutati! DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

Crezi ca e cineva prost sa iti dea tie un cod gratis? Tine minte, oamenii sunt ahtiati dupa bani!
Mergi maine la un GSM si intreaba acolo! Bafta!

| ChrystianSandu a răspuns:

Cod IMEI: 2345dr****.
Dacă dai funda, va apărea automat cod-ul.