| AlbNegru09 a întrebat:

Va rog, imi spuneti daca stie cineva cum pot sa aflu cine ma suna cu numar ascuns?
Ofer funda!
Multumesc

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Am incercat si eu multe metode. Singura solutie: un telefon cu optiunea de blocare a numerelor ascunse sau sa instalezi o aplicatie care are acesta optiune. Ca sa afli numarul n-ai cum.

| AlbNegru09 explică (pentru Salontanul):

Am cautat si aplicatie, dar nu e nimic bun.
Chiar am mare nevoie.
Sunt pe Orange, daca ii spun unui consultant, ei pot verifica ce numar m-a sunat?

| Salontanul a răspuns (pentru AlbNegru09):

Numai cu mandat de la procuror. Ori, iti dai seama ca procurorul nu va da mandat decat in cazuri disperate: amenintarea cu moartea, crima, etc. Daca poti demonstra ca ai fost amenintat cu moartea te duci si depui plangere la procuratura.

| Betty12345678 a răspuns:

Nu e posibil, legal D:

| GabrieL98KiDD a răspuns:

Am incercat odata eu, daca vr uita-te aici:
http://a1.ro/......54349.html

| AlbNegru09 explică (pentru GabrieL98KiDD):

Pai ai incercat, si a mers?
Ai aflat numarul?