| Focsa_Cristina_1970 a întrebat:

Bună! Vă rog! Nu pot deschide linkul pe care-l primesc pe WhatsApp! Si nici nu-mi apare cu culoare albarta, ci pur si simplu cu negru. Mă ajutati, va rog! E vorba de WhatsApp pe iphone. Pana acum ceva timp a mers!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cere unui coleg/amic să verifice dacă INCĂ mai ești in grup și dacă da, să retrimită ilnk-ul

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate că ținta link-ului nu mai e activă. Despre ce e vorba mai concret?

| Focsa_Cristina_1970 explică (pentru sierra1):

Bună dimineața! Nu am fost destul de explicita,scuze! Sunt într-un grup pe WhatsApp si nu mi se deschid link-urile puse pe grup (numai mie mi se întâmplă asta, ceilalti membrii ai grupului pot ). E vorba despre un grup unde fac cursuri! Si apoi, link-ul nu e cu albastru, ci pur si simplu scris cu culoare neagra! Link-urile trimise de contactele mele, se deschid si sunt cu albatru! Numai cele de pe grup îmi fac probleme.

| sierra1 a răspuns (pentru Focsa_Cristina_1970):

Cere unui coleg/amic să verifice dacă INCĂ mai ești in grup și dacă da, să retrimită ilnk-ul

| Catrice a răspuns:

Și e asa greu de copiat si pus în browser.

| Focsa_Cristina_1970 explică (pentru Catrice):

Nu,dar tot nu mi ă deschide!