| mioara_7658 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat daca puteti. De circa 2 saptamani nu stiu de ce in prima saptamana a sunat tel fara sa afiseze vreun indiciu de apelare, nici ecranul nu se aprinde, pret de cateva secunde asta. Fiind o singura data, acum de joia trecuta a inceput iar sa sune in 24/24 la interval de 3 h; 2 h si +/ - 2 min zi si noaptea, iar duminica dimineata cam la 25; 30; 33 min apoi spre amiaza iar si-a marit intervalul dintre apeluri dar nu mai mult de 3 h... am ajuns sa nu ma mai uit la tel cand sunt apelata ...azi in timp ce vorbeam la tel, imi aparea ton de pus in asteptare. Oare ce o fi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi și până la urmă nu te-ai uitat să vezi cine apelează? Că nu ai menționat apelantul. Poate să-ți fi umblat cineva în telefon și să-și fi umblat la setări și de aceea ți se întâmpă asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre ce telefon vorbesti, despre fix? Unele telefoane fixe se intampla sa cante cand sunt incarcate 100%.
probabil este vreo alarma sau de la router. Verifica ceasul desteptator. Altceva n-am idee ce alarme ai setat pe unde.