| iulain13 a întrebat:

Buna, vand telefon HTC chacha in stare perfecta,fara niciun defect, fara zgarieturi sau pete pe ecran impreuna cu accesoriile: husa, card microSD 4Gb, incarcator, cablu de date, procesor 800 Mhz, camera in spate 5 Mpx, camera secundara VGA, 512 RAM, 512 ROM.La pretul de doar 299 lei (acum doua luni il vindeam cu 400 dar am facut oferta deoarece am nevoie urgenta de bani). Pentru poze, intrebari sau review-uri puteti sa ma contactati la :

https://www.facebook.com/dariusalex.ciocan
sau bineinteles la raspunsurile acestei intrebari;)

2 răspunsuri:
| coztel5437 a răspuns:

Iti spun ceva ce poate nu stiai si/sau poate te deranjeaza, dar aici pe tpu.ro,noi nu facem magazin, deci te gandesti bine si iti cauti de vandut telefonul pe site-uri din alea, gen okazii, tocmai, mercador...ok?