| Raluuuca89 a întrebat:

vi se pare mai utila o husa din metal sau din silicon? Cea de metal afecteaza semnalul telefonului cumva? Mi-a placut aceasta, nu cred ca influenteaza semnalul, nu? http://fantabulous.ro/......-galaxy-S4

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Husa este din aluminiu (nu din metal) si este carcasa nu husa. Nu afecteaza undele electrimagnetice deoarece nemetalele nu reactioneaza cu ele.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si ca tu jignesti aiurea crezi ca esti destept? Eu am gresit am vrut sa zic neferos dar tu ca un om "destept" puteai sa ma corectezi fara sa jignesti. Se pare ca nivelul tau de civilizatie este undeva sub nivelul marii. Asa educatie ti-au dat parintii? Sau si ei sunt la fel?

| Neagu_Sergiu_1989 a răspuns (pentru Salontanul):

Man, tot gresesti deoarece aluminiul interactioneaza cu undele electromagnetice. Aluminiul e "non-magnetic", dar asta nu inseamna ce zici tu. Mai citeste.

Parintii mi-au oferit o educatie necesara ca sa tac atunci cand nu stiu ce zic. OK? Mersi

| Salontanul a răspuns (pentru Neagu_Sergiu_1989):

Nu sa taci dar sa nu jignesti. Ai schimbat raspunsul. Si de aici se vede cata "educatie" ai. Noroc ca am avut inspiratia sa fac un printscreen.

| Neagu_Sergiu_1989 a răspuns (pentru Salontanul):

A fost sters comentul, nu am schimbat nimic. Uite iti mai dau un sfat. Nu te mai ofensa atata si incearca sa inveti din greseli. Asta e, ai vorbit fara sa te interesezi daca ceea ce spui e corect sau nu. Condamnabil pentru orice om "educat". In felul asta dovedesti ca nu esti asa cum te-am jignit.