| Dekar97 a întrebat:

Voi ce ati alege intre Allview a5-quad si Nokia Lumia 520? As dori sa stiu daca Allview a5-quad are slot pentru card de memorie.

8 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Dintre cele 2 clar Nokia chiar daca are windows phone. Allview e chinezarie, are chipset mediatek ceea ce il face sa se miste in lag si sa se strice repede

| Lykan a răspuns:

Eu as alegea Nokia am doi prieteni care au acest telefon si ei sunt multumiti de el trebuie sa stii ca Nokia arw o viteza mai buna pe internet fata de alte telefoane

| vLooM a răspuns:

Eu iti recomand Allview a5-quad (asta il am si eu si sunt multumit de el!)
Ambele sunt bune dar pe Allview este mai simplu de umblat decat pe Nokia lumia.

| FkThRz a răspuns:

Allview este asamblat in Romania deci este mai ieftin din cauza tva-ului. Asa ca, la un pret bun, ai un telefon mai bun decat majoritatea cu acelasi pret. Iti recomand prima varianta.

| s1ge123 a răspuns:

Eu as alege Allview deoarece are Android si e mai simplu sa umbli pe el. Nokia are Windows si e mai complicat, dar tu alegi ce vrei sa iti cumperi. happy imi dai funda te rog mult?

| BibuxBii a răspuns:

Nokia,clar.E mult mai bun happy

| alexpahar a răspuns:

Uite aici doua recenzii:
1)Allview a5-quad https://www.youtube.com/watch?v=rIGvAO9BPMM
2)Nokia Lumia 520 https://www.youtube.com/watch?v=suE4bqX124M
Eu as merge pe Nokia Lumia 520 deoarece chiar acesta este telefonul meu.

| HeLeFTWz a răspuns:

Allview clar...