| Jager a întrebat:

Voiam sa stiu daca imi pot lua telefonul Samsung Galaxy S5 de la Telekom pe abonamentul tatalui meu care plateste lunar (el are un Nokia, l a primit la reinoirea abonamentului gratis) si vreau sa stiu daca pe acelasi abonament imi pot lua si acel telefon.

1 răspuns:
| Mario1999 a răspuns:

Salut! Cel mai bine ar fi sa ii intrebi asta pe cei de la Telekom. O varianta ar fi prelungirea abonamentului pe inca doi ani, dar e posibil sa nu te lase sa il prelungesti de pe acum, ci poate doar dupa un an.