| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Vreau in curand sa-mi iau telefon.ori Iphone 2 ori Samsung galaxy S plus.care este mai bun? si argumentati-mi niste caracteristici lor.Multumesc.

2 răspunsuri:
| Zdog a răspuns:

Galaxy s e mai bunicel, iphone 2 e cam vezhi ( 2007).
Pe IPhone 2 merge IOS pana la 4 cred ( deci no sa gasesti multe aplicatii )
Pe android o sa gasesti mai multe aplicatii ( are o versiune de soft mai buna ( android) si iti permite mai multe lucruri ca pe IOS)
In fine......eu ti-am zis punctul meu de vedere, decizia e a ta happy

| LTAA a răspuns:

Galaxy S Plus tata ziua.