| anonim_4396 a întrebat:

Buna,vreau sa cumpar pachetul Prepaid Vodafone smart mini.
https://www.vodafone.ro/shop/modemuri/pachet-prepaid-vod afone-smart-mini
Vreau sa il cumpar online.Este primul pachet de acest fel si nu stiu daca platesc o suma de bani pe luna.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| eddy93 a răspuns:

Fiind pachet PrePaid inseamna ca pe langa telefon mai primesti si o cartela pe care daca vrei o incarci sau nu...Nu ai de plata decat contravaloarea pachetului specificata pe site. E ca si cum ai cumpara telefonul la liber doar ca il iei blocat in retea +o cartela.

1 răspuns:
| 8mariastar a răspuns:

Nu platesti suma de bani online cand iti vine comanda platesti doar cati bani scria acolo+taxele de transport in rest nimc plateai pe fiecare luna daca cumparai de la un magazin Vodafone