| Chichi155 a întrebat:

Vreau sa descarc niste melodii sa le pun pe telefon. Inainte procedam asa: Scoteam cardul din telefon, descarcam melodiile respective, le puneam pe card si apoi bagam cardul inapoi in telefon. Dar acum, am descarcat melodiile si cand introduc cardul, nu imi apare nimic pe ecran, de obicei imi arata imediat ca am bagat cardul, acum nu, si prima data am crezut ca e din cauza adaptorului de card, dar am incercat si cu alt adaptor si nu imi apare nimic. Ma poate ajuta cineva, unde sa intru in My computer, ce partitie?

2 răspunsuri:
| stef07 a răspuns:

Sall.verifica usb-ul sau daca nu formateaza cardul! ori din telefon ori din pc

| Chichi155 explică (pentru stef07):

Cum fac asta? Am un Samsung galaxy s3.