| ddeennyyssaa13 a întrebat:

Vreau sa descarc pe telefon aplicația periaza - te cu bulgaras. Doar ca eu acum sunt in Spania si imi spune ca aplicatia nu este disponibila in tara mea. Am u. Samsung galaxy s II. Am încercat sa descarc hackul dar nu gasesc. Ce pot face ca sa o descarc?

2 răspunsuri:
| Ciprian996 a răspuns:

Buna. ancearca sa schimbi "regiunea" intra la setari timp si data trabuie sa fiie pe acolo, telefonul sa nu fiie setat pe ora automata si dupa ancearca sa intri sa downloadezi app-ul bafta. PWP

| ddeennyyssaa13 explică (pentru Ciprian996):

Am încercat si tot asa e. mersi oricum