| anonim_4396 a întrebat:

happy Vreau sa descarc pozele de pe telefon in calculator si am cablu de date dar nu stiu cum se foloseste.Ma puteti ajuta sa-mi spuneti ce sa fac ca sa pot descarca pozele? Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| WeRockYaaa a răspuns:

Bunahappy pai, prima data, conecteaza cablul de date la calculator si apoi dai pe my computer si acolo iti apare removable diskhappydai unu din ele si acolo cauti fisierul cu pozele si dupa aia le iei de acolo si le pui pe desktophappy Funda?happy

3 răspunsuri:
| RalukaLoveYou a răspuns:

Capatul cu mufa mai mica o bagi in telefon acolo unde bagi si incarcatoru...iar mufa cea mare o bagi in calculator(unitate) unde se baga sticul. Si o sa-ti apara ceva pe ecran. Te descurci de aici in colo! Mult succes :*

| Andreea2200 a răspuns:

Ok dar nu imi apar pozele si ce mai am eu in telefon...Sunt foldere goale in care sa pun din calculator pe telefon..Cum

| lionpower a răspuns:

Poti sa incerci astfel:dai pe start, click dreapta pe my computer, properties, hardware, device manager si il cauti...