| KeZiki a întrebat:

Vreau sa fac root la telefonul meu Samsung galaxy y GT-s5369 dar imi e cam frica ca o sa il fac praf.Cei care ati facut root la acest dispozitiv sau daca stiti pe cineva cumva mers dupa root-are?

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

De ce vrei sa-l rootezi?

| KeZiki explică (pentru hp8510p):

Aplicatii sau jocuri noi nu sunt compatibile cu acest telefon de asta vreau.

| cedrea923 a răspuns:

Salut! Am avut si eu acest model si i-am facut root. Bineinteles ca e mers dupa root si a rulat jocuri ceva mai pretentioase. Problema este ca odata ce este rootat iese din garantie. Daca te hotaresti sa il rootezi, iti recomand sa fi atent pentru ca exista riscul sa-l brickuiesti.

| KeZiki explică (pentru cedrea923):

Garantie nu mai am si ce inseamna brick?