| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un nou telefon si ma gandeam la telefonul Samsung Galaxy Chat.Cei care aveti vreau sa stiu daca este bun.

Funda!

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Parerea mea este ca telefonul este foarte bun ca plus pe si pe tuch si are si tastatura querty si are si eu pret rezonabil uite niste specificati http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_chat_b5330-4866.php

| sebitzu007 a răspuns:

Practic este deoarece are android 4 ice cream sandwich sau jelly bean (upgradabil) are full qwerty tastatura si touch screen 4gb inclusi intr-un card micro SD 3 senzori accelerometru, proximitate si de busola eventual poate si cel de rotatie, wifi hotspot GPS GLONASS deci dupa mine cred ce e bun.

| anamia1998 a răspuns:

Are matusa mea. E rezistent il are deja de 1 an si nu e zgriat deloc