| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar un telefon cu o memorie interna foarte buna si camerele foto sa fie foarte bune, dar sa fie intre 500 si 1500, nu stiu ce model e bun.

3 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Huawei p9 lite costa 950 de lei, are 3 Gb memorie interna, camera pe spate de 13 megapixeli. L-am avut la mana si avea 25 de aplicatii si mergea foarte bine.

| iulianolaru99 a răspuns:

Pai la 1200 iti gasesti un HTC m9...memorie 32 gb cu 3 gb ram, camera 20 mpx, se misca si bine si nu iei o chinezarie laughing

| andreiandrei233 a răspuns:

Poti cauta pe Youtube LeEco Le Max 2. Memorie interna are 64gb si 4 gb RAM si camera din spate e de 21 si face poze excelente, singurul lucrul naspa e ca la lumina mai slaba nu ies chiar asa excelent