| Anastasia324 a întrebat:

Vreau sa imi cumpăr un telefon,la care am nevoie de el acum, nu pot sa astept comanda care va ajunge în maxim 4 zile. Daca as merge la Vodafone as putea sa imi cumpăr unul fără abonament? Sau imi trebuie neaparat abonament ca sa imi cumpăr unul?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine cumpăra ti de pe olx un telefon bun, sau din magazine cum ar fi flanco, Altex, sau tu vrei neaparat de la Vodafone?

| mihai69 a răspuns:

Poți lua de pe eMag cu livrare în câteva ore, nu 4 zile.
Sau din orice magazin, chiar și al firmelor GSM, fără să fie nevoie de abonament.

| Deniz23 a răspuns:

Din câte știu eu nu îți trebuie neaparat abonament. Dar îl poți cumpara și din Altex sau flanco. (Eu mi am cumpărat din flanco )

| Andrei1234hd a răspuns:

Cel mai simplu te duci si intrebi